Psychoterapia indywidualna

Psychoterapia indywidualna

Psychoterapia indywidualna

W ostatnich latach coraz więcej osób zgłasza się do psychologa po pomoc, nie radząc sobie z wymogami dnia codziennego. Warszawa jest intensywnym miejscem do życia, dlatego coraz mniej dziwi nas poczucie przytłoczenia jakie towarzyszy tutejszej rzeczywistości. Psychoterapia indywidualna może być skutecznym wentylem, który uchroni przed narastającymi stanami depresji, znużenia czy rozgoryczenia. Omawianie z psychologiem bieżącego życia skutecznie zredukuje stany niepokoju i lęku, które w dzisiejszych czasach stały się tak bardzo powszechne.

Codzienność jest niestety wymagająca, a jeżeli do jej trudów dołożymy indywidualną historię, własną przeszłość, dawne rany i emocjonalne blizny wówczas psycholog i rozmowa z nim mogą okazać się niezastąpione. Dzieje się tak ponieważ w chwilach kryzysu regularne rozmowy dodają wiele wsparcia i chronią przed dalszym emocjonalnym zapadaniem się. Psychoterapia indywidualna, którą proponuję odbywa się w podejściu psychodynamicznym, sesje trwają 50 minut i w zależności od potrzeby odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu.

Psychoterapię indywidualną prowadzę w gabinetach:

PZP, ul. Dzielna 7, Warszawa (bezpłatna psychoterapia indywidualna dla młodzieży), oraz

Poradnia Psychologiczna, ul. Berezyńska 11/6 (Saska Kępa), Warszawa (psychoterapia indywidualna dla młodzieży i osób dorosłych)